Ataşehir Airfel Klima Servisi

Ataşehir Airfel Klima Servisi
Ataşehir Airfel Klima Servisi söz konusu olan Arifel klimaların bakımlarını, rutin olarak yapmaktadır. Özellikle mevsimlerin geçiş zamanlarında bu bakımların yapılması daha doğru bir tercih olacaktır. Öncelikle iç ünitenin, çeşitli kimyasallarla temizlenmesi ve fan ayarlarının yapılması gerekmektedir. Kimyasal temizlikleri için bulundurulması gereken ehliyet, ekibimizin uzman çalışanlarında bulunup, titizlikle çalışmalar yürütülmektedir. 

Sonrasında, filtre bakımı, gaz ölçümleri, elektrik kablo bakımı ve dış ünite temizliği yapılmaktadır. İşini hakkıyla yapan elemanlarımız, en doğru ve pratik yöntemlerle bakım işlemlerini tamamlamaktadırlar.

Oda ve pencere tipi olarak tercih edilen split tipi klimalar, iç ve dış mekanlarda kullanılan cihazlardan dır. 
Cihaza sahip olan bireyler, cihaza ait birkaç basit parçayı (hava filtresi ve plastik parçalar vs), kolaylıkla temizleyebilirler. 

Fakat bunun dışında bir de işini bilen Ataşehir Airfel Klima Servisi tarafından yapılacak olan bakım çalışmaları bulunmaktadır. Bu çalışmalarda, klimalar içerisinde zamanla oluşan bakteri, küf, oksit, yağ ve toz gibi tabakların temizlenmesi sağlanır.


Ataşehir Airfel Klima Servisi Ataşehir Airfel Klima Servis


Diğer Bloglarımız

Uzmanlarımız tarafından hazırlanan bloglarımızda birçok faydalı bilgiye ulaşabilirsiniz.